Školní batohy

Školní batoh

Dětské školní batohy

Cool školní batoh

Školní batoh

Cool školní batoh je každý ten, který má motivy nebo design, který právě frčí, je v módě nebo jestli chcete, je in. Cool školní batohy jsou velice žádané, protože právě skupina lidí, pro něž jsou školní batohy určeny, slyší na to, jestli je design batohu moderní či nikoliv. Mladí lidé a školáci nechtějí být za ty, kteří se neumí oblékat nebo si neumí vybrat ani školní batoh, v designu, který je v módě. Cool školní batoh ale nemusí nutně znamenat to, že je moderní jen na nějakou dobu. Může se jednat o batoh s povedeným vzorem nebo motivem, který může být nadčasový. Takový školní batoh doporučujeme, protože nadčasové designy se jen tak neokoukají a batoh jen tak nezestárne. Zkrátka pokud si vyberete školní batoh s nadčasovým designem, budete mít cool školní batoh na tak dlouho, dokud ho zcela neopotřebujete a nebudete ho muset vyhodit.

Dívčí školní batoh

Školní batohDívčí školní batohy se od těch univerzálních a chlapeckých poněkud liší. Dívčí školní batohy jsou specifické především ve svém designu. Dívky preferují rozpustilé a roztomilé designy. Zvláště pro mladší dívky se často pořizují batohy s motivem panenky Barbie. Mladší děvčata na takové motivy slyší a chtějí si obrázek své oblíbené hračky nosit stále u sebe. Je to ale dobrý nápad? Pokud počítáte s tím, že za rok nebo dokonce za půl roku od koupi batohu budete muset dívčí školní batoh vyměnit, protože jaksi „zestárne“, pak je vše v pořádku, pokud ale na takové vydání nejste připraveni, doporučujeme koupit batoh v dívčích barvách, ale v nějakém univerzálním, nadčasovém designu, který jentak neomrzí. Dívčí školní batoh se často také vyrábí v růžové barvě, některé dívky mají růžovou barvu rády, jiné by si takový dívčí školní batoh na sebe vůbec nevzaly.

Školní batoh Hello Kitty

Motiv Hello Kitty je na školní batoh velice oblíbený. Hello Kitty není oblíbená však pouze na školní batohy, ale celkově na všechno oblečení dětí, které tento seriál zbožňují. Pohádku Hello Kitty děti znají z televize a rádi si bílou kočičku vyberou jako motiv pro svůj školní batoh, který budou pak nosit každý den do školy. Školní batoh Hello Kitty si vyberou však spíše děvčata. Přece jenom pro kluky je vhodnější a oblíbenější motiv auta nebo nějakého monstra. Je ale možné, že kluk, který má seriál Hello Kitty rád, tak si vybere školní batoh Hello Kitty raději než batoh s autem. Každý máme hold rád něco jiného.

Stejně jako u jiných motivů na školních batozích platí i zde pravidlo – raději vybrat batoh bez postavičky z televize a tak podobně, protože takové motivy se většinou brzy okoukají a dítě bude chtít batoh vyměnit, protože tenhle tak nějak zestárne.

Dětský batoh

Dětský batoh není jen to, že na batohu bude dětský motiv. U dětských batohů je především důležité to, jak jsou technicky vyrobeny. Na dětská záda je potřeba nevyvíjet přílišný tlak, aby se nějak nepoškodila. Zejména páteř je při přílišném zatížení ohrožená. Proto si při výběru dětského batohu dávejte pozor především na tyto věci. Důležitá jsou zpevněná záda, nízká hmotnost batohu a široké popruhy na ramena.

Batoh pro děti by se měl ale dítěti také líbit. Důležité je zvolit takový batoh, aby ho dítě nosilo rádo a nejlépe se přímo těšilo na to, až si ho bude moct obléknout a nosit ho. Ušetříte si tak spoustu problémů a zbytečného rozčilování. Dětský batoh doporučujeme vybrat kvalitní. Z kvalitních materiálů s atestem, kvalitně ušitý a dobře technicky propracovaný. Je pravda, že takový batoh bude zřejmě dražší, ale pro zdraví a pohodlí vašeho dítěte se taková investice jistě vyplatí a mnohonásobně vrátí.
Copyright © 2011-2024 |